Had to go for a test in Slidell this morning and stopped by Winn Dixie on the way home. Ribeyes are $4.99/lb! I saved over $100! Thanks for the reminder @Brian Wiley and @Carrie E.

Posted by tammy.mcdonald at 2023-06-29 14:52:10 UTC